Papcie filcowe

Poszukują Państwo unikatowego obuwia do poruszania się po domu? Cenicie sobie wygodę połączoną z naturalnością? Tego typu oczekiwania z pewnością mogą spełnić produkty firmy Feltiness.pl. Poznański sklep cieszy się ogromnym zainteresowaniem w całej Polsce, dzięki możliwości dokonania zakupu przez Internet. W jego ofercie można odnaleźć papcie filcowe i inne elementy wykonane ze 100% wełny owczej. W asortymencie można odnaleźć paputy w różnych rozmiarach oraz kolorach, które z pewnością spełnią najwyższe oczekiwania każdego z klientów.

Papcie do domu

Dostępne w sprzedaży kapcie są barwione naturalnie, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać reakcji alergicznych i uczuleń. Paputy, które można zakupić w każdej wolnej chwili, dzięki dostępnemu sklepowi internetowemu, wysyła się kurierem, można je odebrać w Paczkomacie lub osobiście, a wszelkie opłaty są szczegółowo opisane na stronie online sklep.feltiness.pl. Warto wspomnieć, że paputy mają specjalną zapiętkę, która bardzo dobrze utrzymuje stopę i nie pozwala jej na wyślizgiwanie się/wysuwanie.

Pomysł na prezent— paputy

Zakupienie paputów na prezent dla bliskiej Ci osoby jest świetnym pomysłem. Każda para jest skrupulatnie opakowywana w papier oraz specjalnie udekorowane pudełko. Jego estetyczny wygląd sprawia, że zakupione paputy świetnie sprawdzają się jako prezent na urodziny, Dzień Matki, Dzień Dziadka, czy każdą inną okazję. Zamówienie ich jest bardzo proste— wystarczy zarejestrować się a darmo na witrynie online, podać swoje dane adresowe potrzebne do wysyłki i wybrać odpowiedni kolor oraz rozmiar.


Feltiness.pl
Szamarzewskiego 1 lok. 2
60-514 Poznań